На допомогу вчителю 🤓
Весна цього року виявилась дуже складною. Особливо непросто викладачам, які й так під кінець навчального року відчувають втому і виснаження. Тому спеціально для педагогів ми підготували декілька інформативних картинок.
Віртуальний "ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ"
Вітаємо проводимо "ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ" віртуально.
Тож запрошуємо всіх бажаючих долучатись
ПСИХОЛОГІЧНА ПРОФІЛАКТИКА ПАНІКИ ТА ЗАСОБИ ЇЇ ПОДОЛАННЯ
У зв‘язку з пандемією коронавірусу, в багатьох містах планети, в Україні зокрема, життя піддається суттєвій трансформації. Значна кількість людей відчувають зрозумілу тривогу, а деякі з них піддаються паніці. Тому виникає потреба у попередженні та подоланні панічних станів. Коронавірус – це не тільки медична, але і психологічна хвороба, яка потребує свого вивчення і формування на цій основі адекватної поведінки щодо себе і оточуючих людей, які заслуговують на підтримку і співчуття.
Збереження психічного здоров’я під час карантину
Карантин і соціальна дистанція – загальноприйняті кроки в усьому світі, направлені на подолання спалаху коронавірусу. Медичні експерти переконують у необхідності ізоляції, але вона має і свої негативні сторони, які безпосередньо впливають на психічне здоров’я.
Як говорити зі своїми дітьми про коронавірусне захворювання 2019 року (COVID-19)?
8 порад, як заспокоїти і захистити дітей
ЮНІСЕФ

adobe/fzkes
Нині, коли ви так багато чуєте про коронавірус, легко відчути інформаційне перенасичення. Якщо ваші діти відчувають тривогу, це також зрозуміло. Дітям може бути важко зрозуміти те, що вони бачать в інтернеті чи по телевізору (або чують від інших людей), тому вони можуть бути дуже вразливими до тривоги, стресу і смутку. Але відкрите обговорення та ваша підтримка допоможуть їм зрозуміти ситуацію, дотримуватися правильної поведінки й навіть зробити позитивний внесок для інших.
Рекомендації класному керівнику з успішної адаптації п’ятикласників до нових умов навчання
• Працюйте над формуванням колективу через різноманітні доручення, змінюючи групи.
• Розвивайте почуття колективізму через спільну турботу про престиж класу (зовнішній вигляд, успіхи в навчанні, максимальна участь у святах, естафетах, конкурсах).
Рекомендації батькам з успішної адаптації п’ятикласників до нових умов навчання
Підписатися на:
Дописи (Atom)